10 w 1
21 listopada 2014
Wakacje tailor made
2 lutego 2015
Pokaż wszystkie

Szybko i wściekle


OFFROAD XTREME


Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Z nami macie okazję zwiedzić Islandię siedząc za kierownicą potężnych jeep’ów zmodyfikowanych pod niezwykle trudne warunki wulkanicznego podłoża, sprawdzić moc islandzkich skuterów na lodowcu, wspiąć się na lodową ścianę, a na koniec przekonać się dlaczego eksperci motoryzacyjni są tak zauroczeni TOMCAT’ami. Specjalnie dla Was wynajmujemy prywatny tor, na którym zawodowcy pokażą Wam jak okiełznać te potężne maszyny.

1
2
3

Zapytaj o cenę

Kliknij tutaj


POZNAJ SZCZEGÓŁY WYCIECZKIDzień I

Lot z Warszawy lub Berlina na lotnisko w Keflaviku. Transfer do hotelu w Reykjaviku (jeżeli przylot jest w godzinach rannych lub popołudniowych możliwy transfer via Błękitna Laguna z kąpielą w tym geotermalnym kompleksie).

Dzień II

Zaczynamy od prawdziwego klasyka. Złoty Krąg, ale trasą, na której radzą sobie tylko zmodyfikowane samochody z napędem 4x4 – przekonacie się, co znaczy prawdziwy off-road! Później zza kierownicy jeep’ów przesiądziecie się na skutery śnieżne. Jazda po lodowcu i powrót do hotelu.Dzień III

Znów jako kierowcy jeep’ów, ale jak zwykle pod czujnym okiem naszych przewodników wyruszycie eksplorować wyspę lodu i ognia. Tym razem południowe wybrzeże, majestatyczne wodospady, wulkany, czarne plaże i trudno dostępne miejsca. Dodatkowo – wspinaczka na lodowiec.

Dzień IV

Na to czekaliście… Zabieramy Was na prywatny tor, gdzie po krótkim przeszkoleniu ścigacie się jako kierowcy TOMCAT’ów. To okazja jedyna w swoim rodzaju. To właśnie na Islandii maszyny te testowali dziennikarze najpopularniejszego programu motoryzacyjnego na świecie. Nikt nie modyfikuje samochodów lepiej niż Islandczycy.

Dzień V

Śniadanie. W zależności od wybranego lotu: transfer na lotnisko lub transfer na lotnisko z możliwością przystanku w Blue Lagoon. Lot powrotny do Warszawy lub Berlina./big>A jeżeli jeszcze Wam mało przedłużcie wyjazd i sprawdźcie czym jest wywodząca się z Islandii ekstremalna formulla off-road.Zapytaj o szczegóły wycieczki

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz wycieczkę

Treść wiadomości