Wielkie poszukiwanie zorzy…
13 maja 2014
Głębia atlantyku
13 maja 2014
Pokaż wszystkie

Iceland short break

NASZA PROPOZYCJA NA NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ


Masz tylko 4 dni urlopu? Dla nas to nie problem! Mamy sposób, abyś wykorzystał je w niezapomniany sposób. Dajemy Ci szansę na przeżycie przygody życia i pełne odstresowanie się wśród nieziemskich krajobrazów. Zobaczysz gejzery i potężne wodospady, wejdziesz na lodowiec oraz zejdziesz pod powierzchnię ziemi, aby podziwiać niesamowite jaskinie lawy, a na koniec zrelaksujesz się w niebieskich wodach Blue Lagoon. Jeżeli to Cię nie przekonuje to obejrzyj naszą galerię i do zobaczenia na Islandii.


1
2
3

Cena/os+lot od

zl3.2504 dniPOZNAJ SZCZEGÓŁY


Dzień I

 • Przylot na lotnisko w Keflaviku
 • Transfer do hotelu w centrum Reykjaviku
 • Czas wolny

Dzień II

Złoty Krąg: Park Narodowy Thingvellir, Geysir Hot Springs i Wodospad Gullfoss oraz jaskinie wulkaniczne.

Golden Circle to najpopularniejsza trasa zwiedzania na Islandii.Nie bez przyczyny -obejmuje jej największe skarby. Do Złotego Kręgu należą: wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO Park Narodowy Thingvellir, Geysir Hot Springs i Wodospad Gullfoss.

Po obejrzeniu jednego z najpiękniejszych wodospadów świata oraz gejzerów pora na podziwianie śladów, jakie pozostawiły po sobie erupcje wulkanów – wejście do jaskini lawy Leiðarendi.Dzień III

Południowe wybrzeże. Lodowiec Sólheimajökull, czarne plaże i majestatyczne wodospady.

Podczas tej podróży dane Wam będzie przeżyć przygodę o jakiej wielu może tylko pomarzyć, a jeszcze mniej osób ma szansę kiedykolwiek spróbować. Wejdziecie na lodowiec Sólheimajökull, będziecie podziwiać jego majestatyczny jęzor, niesamowite formacje lodowe, krasowe i poszarpane grzbiety, a to wszystko pod czujnym okiem najbardziej doświadczonych przewodników. Zobaczycie wspaniałe 60-cio metrowe wodospady oraz niezwykłe krajobrazy południowego wybrzeża.Dzień IV

Relaks w słynnej Błękitnej Lagunie.

Blue Lagoon to jedna z największych turystycznych atrakcji Islandii, a przepiękny kompleks Blue Lagoon umożliwia nie tylko wspaniały odpoczynek w gorącej wodzie (o temperaturze 37-39°C) i bliski kontakt z nieskażona przyrodą, Blue Lagoon to także jeden z najlepszych leczniczych ośrodków SPA na świecie. Cały kompleks oferuje komfortowy wypoczynek, a jego elegancka architektura łącząca cegły powstałe z lawy i brazylijskie drewno z pewnością zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Geotermalny basen bogaty w minerały i algi oraz krzemionkę słynie ze swoich silnych właściwości leczniczych, rewitalizacyjnych i upiększających.

Dzień V

Czas wolny z możliwością wykupienia wycieczek. Proponujemy mi.in. snorkeling, nurkowanie, wyprawę quadami, skuterami śnieżnymi lub konno, zwiedzanie półwyspu Reykjanes, wyprawę do Þórsmörk lub Landmannalaugar, wieczorne poszukiwanie zorzy polarnej czy też wycieczkę śladami gorących źródeł.

Dzień VI

 • Transfer na lotnisko
 • Lot powrotny do Warszawy lub Berlina


  Świadczenia zawarte w cenie:

  5 noclegów pokoju dwuosobowym w 3* hotelu w centrum Reykjaviku (ze śniadaniami), transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wycieczki z anglojęzycznymi przewodnikami opisane w programie (dzień II-IV) wraz z biletami wstępu, ubezpieczenie.

  Dodatkowo płatne:

  Lot (z Berlina w cenie od 1000 zł lub z Warszawy w cenie od 2.100 zł), wycieczki dodatkowe (dzień V).

  Zapytaj o szczegóły wycieczki

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz wycieczkę

  Treść wiadomości