Elfim szlakiem
20 listopada 2014
Szybko i wściekle
24 listopada 2014
Pokaż wszystkie

10 w 1


ISLANDIA W PIGUŁCE


Oto kompletna przygoda idealna na wakacyjny wyjazd na Islandię. Wyprawa została tak dla Was przygotowana, abyście poczuli magię wyspy, zobaczyli wszystko co jest najważniejsze do zobaczenia na południu Islandii i odkryli Reykjavik tak jak lubicie.

3a
2a
1a

Cena/os od

zl6.7507 dniPOZNAJ SZCZEGÓŁY WYCIECZKI


W skrócie:

  • Dzień 1: Przylot.
  • Dzień 2: Morska przygoda kajakowa i rejs w poszukiwaniu wielorybów.
  • Dzień 3: Snorkeling i eksploracja jaskini lawy.
  • Dzień 4: Piesza wędrówka do gorących źródeł i przejażdżka konna.
  • Dzień 5: Zwiedzanie miasta I wizyta w Błękitnej Lagunie.
  • Dzień 6: Wycieczka Złoty Krąg i rafting na rzece Hvita.
  • Dzień 7: Wylot.

Dzień I

Lot z Warszawy lub Berlina. Transfer do hotelu 3* lub 4* w centrum Reykjaviku.

Dzień II ( Twoja przygoda może się rozpocząć każdego dnia w tygodniu)

Wycieczkę zaczynamy przygodą kajakową na morzu w spektakularnym fjordzie Hvalfjordur lub na jeziorze Þingvellir ( w zależności od warunków pogodowych). Spływ jest spokojną i relaksującą przygodą. Nad Wami będzie czuwał nasz wykwalifikowany przewodnik z certyfikatem 4 gwiazdkowym BCU, specjalnie wyszkolonym na warunki Islandzkie. Po południu będziecie kontynuować eksplorację podczas rejsu statkiem na otwartym morzu podczas wyprawy w poszukiwaniu wielorybów.Dzień III

Drugiego dnia odkryjecie tajeminczy świat pól lawy pomiędzy Þingvellir i Laugarvatn podczas wyprawy do jaskini. Wchodząc do jaskini, odkryjecie cuda stworzone przez aktywność wulkaniczną. Drugą przygodą dnia jest zapierający dech w piersiach i surrealistyczny snorkeling w szczelinie Silfra w sercu parku narodowego Þingvellir. Silfra znajduje się na granicy pomiędzy Ameryką i Europą i oferuje krystalicznie widoki podwodne na twory wulkaniczne. Silfra jest jednym z 10 najlepszych miejsc do nurkowania na świecie i jest nawet jeszcze lepsza jeśli chodzi o snekreling.

Dzień IV

Ten dzień zaczynamy od wędrówki do zdumiewających gorących źródeł, do doliny w której będziecie mogli wziąć kąpiel w gorącej rzece. Wędrówka dość prosta, ale trekking w góry wypełnione gorącymi źródłami każdego kształtu i rozmiaru z pewnością będzie satysfakcjonujący. Po wycieczce udacie się na farmę gdzie zjecie lokalny lunch a następnie będziecie mieli okazję na przejażdżkę wyjątkowym islandzkim koniem.Dzień V

Jest to dzień na relaks po przygodzie z dnia poprzedniego. Zakupy i zwiedzanie Reykjaviku oraz popołudniowa wizyta w znanym na całym świecie kompleksie Blue Lagoon.

Dzień VI

W waszym ostatnim dniu wypraw udacie się na wycieczkę Złoty Krąg, która zacznie się od ekscytującego rafting’u w dół pięknej lodowcowej rzeki. Następnie będziecie mogli zrelaksować się w jacuzzi albo saunie i porządnie zjeść w naszej bazie raftingowej zanim udacie się podziwiać niesamowity obszar gorących źródeł Geysir, wodospad Gullfoss i Park Narodowy Þingvellir.

Dzień VII

Transfer na lotnisko w Keflaviku. Lot powrotny do Warszawy lub Berlina.Świadczenia zawarte w cenie: transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 6 noclegów ze śniadaniem w hotelu 3/4* w centrum Reykjaviku, wycieczki opisane w programie (wycieczki – poza rejsem (port w centrum miasta) z pick up’em z hotelu), ubezpieczenie.

Dodatkowo płatne: Lot Warszawa-Keflavik-Warszawa lub Berlin-Keflavik-Berlin, obiadokolacje.

Zapytaj o szczegóły wycieczki

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz wycieczkę

Treść wiadomości