O NAS

Od 2010 roku tworzymy nową jakość w usługach turystycznych jako Wasz prywatny consierge podróży.

Nie zapakujemy Was w autokar i nie narzucimy Wam, co i kiedy macie oglądać. To Wy tworzycie z nami oferty. My jesteśmy specjalistami od Islandii, Wy – najlepiej wiecie jak lubicie podróżować. Sami decydujecie jaki standard hotelu Wam odpowiada, w jakim menu gustujecie i czy wolicie extremalną formulę off-road, serię zabiegów pielęgnacyjnych w jednym z najlepszych SPA na świecie, trekking z dala od wytyczonych szlaków czy spokojny objazd wyspy w noclegami w urokliwych zakątkach Islandii.

Z nami podróżujecie komfortowymi samochodami z napędem 4x4 (z kierowcą lub bez), odwiedzacie miejsca, o których wiedzą tylko miejscowi, a będąc z Wami w ciągłym kontakcie podczas wyprawy na bieżąco będziemy aktualizować Waszą trasę w zależność od warunków atmosferycznych – z nami nie przegapicie żadnej zorzy i nie utkniecie na zalanej drodze.

Niestraszne nam żadne nietypowe wyznania – obóz na lodowcu w pobliżu erupcji wulkanu, Sylwestrowa kolacja na wzgórzu z najlepszym punktem widokowym, gdzie w prywatnym ogrzewanym namiocie najlepszy szef kuchni przygotuje dla Was kolację, a przy muzyce na żywo zobaczycie spektakularny pokaz fajerwerków. A może wolicie przemierzać interior w potężnym monster-trucku’u lub helikopterem dostać się nad lagunę lodowcową?

Trekking -Highlights of the Highlands 7 ellithor2